Služby - HTML5 bannery a animace

Html5 bannery, Flash animace, interaktivní weby, Flash aplikace, Flash microsite, dynamické bannery, infografiky, dynamické prvky...

HTML5 bannery

Vzhledem k mohutnému nárůstu zbrojení proti online užití Adobe Flash – tedy i reklamních bannerů – nejen ze strany gigantů typu Google, a tak i více než reálné možnosti brzkého konce tohoto formátu přecházíme plynně na výrobu kvalitativně téměř identických html5 bannerů. 

Není se tedy třeba strachovat, že příjdete o možnost inzerce prostřednictvím animované online reklamy v podobě bannerů. 

Samozřejmě flashové bannery na přání vyrobíme, nicméně doporučujeme rázný přechod na formát html5. 

Změny v práci s flashovými reklamními bannery neznamenají konec Adobe Flash jako nástroje pro vytváření animací jako jsou produktové prezentace, showreely, atp. Ke kritickému zlomu může dojít již do konce tohoto roku, proto bychom na to naše klienty rádi připravili a ujistili je, že o tento formát reklamy v žádném případě nepřijdou resp. nebudou omezeni na statické bannery. 

Rádi bychom v několika bodech informovali o změnách, které tento krok přináší. 

Html5 samozřejmě flash a jeho možnosti nemůže nahradit a nikdy nenahradí, řeč je ovšem o speciálních animacích, které jsou většinou jen zpestřením ostatních animací. Toto omezení však my ve Foxo vnímáme jako výzvu, jak se s daným zadáním lidově řečeno poprat. 

Html5 bannery s sebou přinášejí i výhody. Např. zobrazení jejich banneru nebo produktové animace na zařízeních typu iPhone, iPad nebo Android již nyní nebude problém. Tomuto kanálu reklamy se tak ani tito uživatelé nevyhnou, myšleno animované formě (do nynějška toto bylo řešeno tzv. záchrannými statickými bannery čili obrázky). 

Další dobrou zprávou je, že i blokování reklamy na straně uživatele bude o něco složitější. 

Rádi stran této zásadní změny, která nás bezpochyby brzy čeká, vyšli vstříc, a tak vám nabízíme možnost zodpovězení vašich případných otázek. Věříme, že vám tak usnadníme přechod z mnoha let zažitého formátu na nový.

Flashové animace

Flash je stále ještě používaná technologie pro krásné a efektní prezentace na webu. Ve Foxu jej používáme především pro poutavé reklamní prezentace, ale také pro krásné animace. Animaci zpraacovanou ve Flashi dokonale převedeme do podoby videa, které je pak možné šířit prostřednictvím Youtube kanálu, nebo portálu typu Vimeo.

Jak můžete vidět na některých našich referencích animace ve Flashi umí kouzlit. Statické postavičky najednou ožívají a z nehybného, byť krásného ilustrovaného obrázku se najednou stává zajímavá prezentace produktu, služby nebo klienta samotného.

Rozpohybujte statické bannery, připravte pro své Facebook fanoušky soutěžní flash aplikaci nebo dejte do pohybu prvky na svém webu. Možností je opravdu hodně a my je pro vás rádi vytvoříme. Flashová technologie je jedna z těch, kde se cítíme jako doma.

Technologie flash umožní vytvořit:

  • Flash bannery
  • Flash animace
  • Flash microsite
  • Flash weby
  • Flash infografiky
  • Dynamické prvky webu
  • Flash aplikace
  • Flash hry