Služby - Sociální sítě

Komunikujete se svými zákazníky na sociálních sítích? Využíváte je efektivně? Postaráme se o kompletní spuštění a údržbu firemní komunikace v sociálních sítích.

Na sociálních sítích nás nejvíce baví když,

  • spravujeme sociální sítě, Facebook, Twitter, Google+, Instagram, YouTube, Pinterest, LinkedIn,
  • za klienta vytváříme strategii a komunikační obsah,
  • propojujeme váš podnik s reálnými návštěvníky s pomocí aplikace Foursquare,
  • monitorujeme komunikaci nejen pro inspiraci, 
  • děláme reklamu s pomocí Facebook Ads,
  • v případě potřeby zajišťujeme krizovou komunikaci,
  • tvoříme Facebook aplikace na míru...

Na sociálních sítích pro naše klienty zajišťujeme několik činností. Základem je nastavení vhodné komunikační strategie a plánování komunikace a přítomnosti na vybraných sociálních sítích. Vždy pečlivě posuzujeme, která ze sociálních sítí má pro klienta smysl, aby byla komunikace všestranně přínosná a efektivní. Nejčastěji obstaráváme komunikaci v síti Facebook, Twitter a na Youtube, ale nebojíme se ani dalších méně obvyklých komunikačních kanálů. Po stanovení cílů a koncepce celé strategie přecházíme do módu stálé komunikace, která zahrnuje pravidelné plánování příspěvků obvykle na 1 kalendářní měsíc dopředu. Klient má vždy přehled o naší činnosti díky pravidelným reportům. Provádíme jak aktivní komunikaci zahrnující tvorbu a řízení obsahu a příspěvků, tak i pasivní monitoring – ať už jde o konkurenci nebo nové zdroje inspirace.

V rámci monitoringu jsme schopni obsáhnout české a slovenské sociální sítě, diskusní fóra a blogy. Komunikaci pro našeho klienta jsme schopni řídit a upravovat tak, abychom reagovali na aktuální situaci. Zařídíme efektivní komunikaci, když se daří i když se něco zrovna nepovede – věříme v přímočarou komunikaci ke spokojenosti klienta i jeho zákazníků - na kvalitě nám záleží. Na veškeré nastalé situace jsme schopni okamžitě reagovat a vše aktivně řešit Součástí správy sociálních sítí je také zajištění reklamních kampaní v sociálních sítích, především ve Facebook Ads a Youtube.

Fotogalerie