Služby - Webové stránky a portály

Tvorba webu, webdesign, microsites, tvorba e-shopu, portály, jednoduché prezentace, komplexní řešení www stránek, revitalizace webu, redesign, responzivní web...

Webové stránky jsou vaší vizitkou v online prostředí, tak je potřeba pečlivě zvážit, co na stránkách svým potenciálním zákazníkům prezentujete a v jaké formě. Je několik typů webových prezentací, které klientům nabízíme.

Webové stránky na míru. Specifické požadavky klienta na vzhled a funkčnost webových stránek jsou zpracovány v souladu s našimi zkušenostmi a doporučeními. Do tvorby je zapojen tým zahrnující web designéry, kodéry, programátory, copywritery a projektové specialisty.

Instantní webové stránky. Pro klienty, kteří chtějí své produkty a služby prezentovat rychle nabízíme celou škálu předpřipravených šablon, které jsou dále upravovány, aby odpovídaly klientským požadavkům. Výhodou těchto stránek je rychlost tvorby a jejich nízká cena.

Microsites. Speciální stránky, navržené pro prezentaci jednorázových kampaní, nebo produktových řad, které potřebují v rámci online komunikace získat samostatný prostor. Velmi často je doplňujeme o animace, nebo jiné efekty, které mají podpořit specializovaný obsah těchto webových stránek.

E-shopy snadno, rychle a ekonomicky. Pro klienty, kteří chtějí rychle začít s podnikáním na internetu nabízíme možnost vytvoření a spuštění e-shopu ve velmi krátkém čase. Využíváme hotových řešení, založených na otevřených e-shopových řešení, která můžeme libovolně upravovat a doplňovat. Tato hotová řešení obvykle poskytují všechny nutné funkce pro provoz e-shopu, stejně jako vyspělé statistiky a reportingové moduly. Není se třeba obávat toho, že by v tomto řešení pro provoz e-shoup něco chybělo.

Pro naše klienty zajišťujeme také hostingové služby, kdy své online prezentace mají umístěné přímo na našem serveru, čímž je usnadněna údržba a další rozvoj.

Webové stránky by měly být přehledné, funkční a responzivní, to znamená, že se budou pohodlně zobrazovat na každém typu mobilního zařízení i na tabletu. Webové stránky, které nemají vlastnost responzibility nebo alespoň mobilní verzi jsou od první poloviny roku 2015 vyhledávači penalizovány a ztrácejí výhodné pozice při vyhledávání v mobilních zařízeních. Nesmíme zapomenout ani na vzhled, který je to první, čeho si návštěvník na vašich stránkách všimne. Proto mu nabídněte moderní a profesionální webdesign, který vzbudí pozornost a nenechá vaše potencionální zákazníky odejít ke konkurenci.