Centrum pro regionální rozvoj České republiky Kampaň Regiony nás baví

Pro Centrum pro regionální rozvoj České republiky poskytujeme množství komunikačních aktivit. V rámci této kampaně jsme vybudovali koncept "Regiony nás baví" využívající web, video a psaný magazín.

Tvorba multimediální webové prezentace

Vytvořili jsme multimediální webovou prezentaci obsahující články, videa, fotogalerie. Pro web jsme vytvořili veškerý obsah.

Produkce a správa online reklamní kampaně

V rámci kampaně a potřebě podpory povědomí o nově vzniklém webu a jeho obsahu jsme realizovali online kampaň v síti Google Ads, Sklik a Facebook & Instagram Ads. Vytvořili jsme plán kampaně, online bannery a následně její nastavení v reklamních systémech. Po skončení kampaně byl připraven podrobný report.

Napsali jsme 39 článků do magazínu

V rámci kampaně jsme napsali 39 článků o projektech podpořených z programu IROP. Na základě podkladů od klienta jsme vytvořili 39 článků na různá témata týkající se obsahu webu. Každý článek vyžadoval podrobné studium podkladů a jejich přetavení do čtivé a zábavné formy.

Produkce 26 propagačních videí

Důležitou součástí prezentace a komunikace samotné kampaně představuje 26 videí o jejichž kompletní přípravu jsme se postarali. Videa mají formát reportáže. Stojí za zmínku, že jsme 26 videí vyprodukovali v rekordním čase pouhých 2 měsíců.

Vymyslíme 
Naplánujeme 
Vyrobíme 
Funguje to 

Líbí se Vám naše práce?

Ať už potřebujete navrhnout reklamní kampaň, vymyslet originální vizuál, připravit rozsáhlý produktový katalog, vytisknout tiskoviny, označit pobočku firmy, zajistit branding společnosti, natočit hranou reklamu, vyrobit ilustrovaný animovaný spot či všechno toto zpropagovat v bannerové kampani nebo na Facebooku, kontaktujte nás.

Kontaktujte násKontaktujte nás