Jsme výkonná reklamní agentura

Pomáháme našim klientům s offline i online komunikací.

Kontaktujte násKontaktujte nás

Pro klienty tvoříme design, weby, videa, obsah na sociální sítě, eventy, reklamní texty, loga, kampaně, on-line reklamu.

Poptejte naše službyPoptejte naše služby
Vymyslíme 
Naplánujeme 
Vyrobíme 
Funguje to 

Líbí se Vám naše práce?

Ať už potřebujete navrhnout reklamní kampaň, vymyslet originální vizuál, připravit rozsáhlý produktový katalog, vytisknout tiskoviny, označit pobočku firmy, zajistit branding společnosti, natočit hranou reklamu, vyrobit ilustrovaný animovaný spot či všechno toto zpropagovat v bannerové kampani nebo na Facebooku, kontaktujte nás.

Kontaktujte násKontaktujte nás

Blog

Jaké analytické služby nabízíme pro váš web? Přehled našich služeb

V dnešní digitální době je důležité mít přehled o tom, co se děje na vašem webu. Ať už vlastníte obsahový web nebo se věnujete e-commerce, správné nastavení a využívání analytických nástrojů vám může přinést cenné informace o chování vašich návštěvníků a zákazníků. Jako reklamní agentura poskytujeme širokou škálu analytických služeb, které vám pomohou lépe porozumět vašim uživatelům a optimalizovat jejich zážitek na vašem webu. V následujících odstavcích vám představíme, jaké služby konkrétně nabízíme.

Kolik stojí výroba HTML5 on-line bannerů?

Tvoříme on-line bannery různé složitosti. Každá kampaň je originální. Vycházíme ze zadání klienta, grafického stylu a účelu kampaně. Přesto jsme dali dohromady stručný přehled, který vás provede možnostmi při výrobě on-line bannerů a umožní vám lepší orientaci v tom, jak vaše kampaň může vypadat.