Pojišťovna VZP, a. s. Reklamní a marketingové služby

Pro komerční pojišťovnu a dceřinou společnost největší zdravotní pojišťovny v ČR zajišťujeme kompletní marketingovou produkci. Součástí našich služeb je příprava kampaní, tvorba webu, grafické práce, předtisková příprava, zajištění eventů, spotřebitelské soutěže, správa sociálních sítí, produkce videa.

Den s Amosem - event a celodenní festival v Uherském Brodě

Kompletní zajištění multižánrového festivalu od návrhu plakátu po zajištění stánků s občerstvením. Zajistili jsme tvorbu značky festivalu, vizuální podobu, web, online reklamní kampaň, zajištění eventu na místě konání včetně kompletní organizace.

Organizace a produkční zajištění charitativních běhů PVZP FénixRun

Organizace a komunikační aktivity související se spuštěním a průběhem charitativních běhů PVZP FénixRun. Návrhli jsme způsob komunikace, tone of voice, návrh zásahu cílové skupiny, vizuální podobu a produkci komunikačních materiálů. Jedná se o jeden z komplexních CSR projektů PVZP.

Zajištění propagačních materálů pro PVZP FénixRun

Grafický návrh oblečení, nákrčníků, čelenek a bund PVZP FénixRun, včetně volby materiálů, střihů, barevnosti apod. Zajištění výroby a potisku.

Webové stránky PVZP FénixRun

Návrh a tvorba webových stránek na platformě WordPress.

Online reklamní kampaně

Nastavení a spuštění reklamní kampaně včetně přípravy formátů v reklamní síti Facebook & Instagram Ads. Kampaň jsme vybavili kreativně zpracovanými statickými (obrázky) i animacemi.

Direct e-mailové kampaně

Grafický design a kódování responzivních newsletterů. Pravidelná rozesílka direct emailu na klientskou databázi. Vyhodnocování efektivity emailingových kampaní.

Grafická tvorba výročních zpráv

Pravidelná tvorba grafického návrhu a předtisková příprava výročních zpráv PVZP.

Produkce edukačního seriálu pro řidiče

V rámci propagace pojistného produktu Jízda - Havarijní pojištění a povinné ručení od PVZP - a partnerství PVZP a Autoklubu ČR jsme zajistili kompletní produkci seriálu, do kterého jsme zapojili i mladého influencera, který se věnuje tématu aut. Přišli jsme s prvotním nápadem, obsazením, tvorbou scénářů, zajištěním lokací pro natáčení a také samotnou produkcí a postprodukcí videí. Návaznými aktivitami byly reklamní kampaně v on-line prostředí, které jsme pro našeho klienta zajistili na klíč.

Grafický návrh webových online sjednávačů pojištění

Analýza UI + UX webových sjednávačů pojištění a jejich redesign.

Návrh a design korporátních webových stránek

Tvorba nových webových stránek společnosti. Analýza UI a UX s následnou úpravou. Tvorba grafického designu webu. Příprava robustního admnistračního rozhraní na nezávislé platformě Wordpress.

Vymyslíme 
Naplánujeme 
Vyrobíme 
Funguje to 

Líbí se Vám naše práce?

Ať už potřebujete navrhnout reklamní kampaň, vymyslet originální vizuál, připravit rozsáhlý produktový katalog, vytisknout tiskoviny, označit pobočku firmy, zajistit branding společnosti, natočit hranou reklamu, vyrobit ilustrovaný animovaný spot či všechno toto zpropagovat v bannerové kampani nebo na Facebooku, kontaktujte nás.

Kontaktujte násKontaktujte nás