Tchibo Propagační́ video a fotografie produktu Tchibo Diář

Video a fotografie pro propagaci diáře Tchibo. Jedná se o pravidelný, každoroční projekt, díky kterému Tchibo diář získá každý rok aktuální a unikátní sadu fotografií a videí. Produkce se realizuje pro dvě jazykové mutace, českou a slovenskou.

Tvorba konceptu a zajištění produkce fotografií a videa Tchibo Diář

Tvorba konceptu focení, zajištění rekvizit, stage design. Video a fotografie pro propagaci diáře Tchibo. Jedná se o pravidelný, každoroční projekt, díky kterému Tchibo diář získá každý rok aktuální a unikátní sadu fotografií a videí. Produkce se realizuje pro dvě jazykové mutace, českou a slovenskou.

Produktové video Tchibo Diář

Kompletní zajištění tvorby propagačního produktového videa pro Tchibo Diář.

Tvoříme animace a videa

Pro potřeby reklamních kampaní ale také pro televizní obrazovky přímo v obchodech Tchibo vytváříme obsah - animace a videa. Obsah tvoříme od prvotního kreativního návrhu, přes samotnou produkci a postprodukci. Samozřejmostí je i zajištění jazykových mutací a titulků.

Vymyslíme 
Naplánujeme 
Vyrobíme 
Funguje to 

Líbí se Vám naše práce?

Ať už potřebujete navrhnout reklamní kampaň, vymyslet originální vizuál, připravit rozsáhlý produktový katalog, vytisknout tiskoviny, označit pobočku firmy, zajistit branding společnosti, natočit hranou reklamu, vyrobit ilustrovaný animovaný spot či všechno toto zpropagovat v bannerové kampani nebo na Facebooku, kontaktujte nás.

Kontaktujte násKontaktujte nás