Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR Grafické a reklamní služby vč. konzultací pro sociální sítě

Dlouholetá spolupráce vyústila v rozsáhlé portfolio projektů, které pro VZP ČR vytváříme. Základní aktivity jsou grafické a DTP práce, webdesign, poradenství a produkce v oblasti sociálních sítí.

Reklamní video VZP ČR

Kompletní produkce reklamního image videa Všeobecné zdravotní pojišťovny ČR.

Správa sociálních sítí

Pro VZP ČR zajišťujeme konzultační služby v oblasti správy sociálních sítí. Pomáháme klientovi s nastavením reklamních kampaní na sociálních sítích, s tvorbou a správou obsahu a provádíme také pravidelné školení zaměstnanců klienta.

Tvorba animací pro sociální sítě a reklamní kampaně

Pro VZP ČR pravidelně tvoříme různé druhy animovaných videí a dalšího pohyblivého obsahu.

Edukativní animovaný seriál pro děti - VZPoura úrazům

Připravili jsme kreativní koncept, grafické zpracování a kompletní produkci animovaného seriálu podporujícího projekt Všeobecné zdravotní pojišťovny České republiky - VZPoura úrazům.

Značka 30 let VZP

U příležitosti 30letého jubilea největší české zdravotní pojišťovny jsme pro VZP ČR vytvořili logotyp značky, který se po celou dobu oslav používal na komunikačních materiálech.

Grafický design mobilní aplikace Mořský koník VZP

Navrhli jsme grafickou podobu mobilní aplikace benefitního programu VZP ČR - Mořský koník.

Tiskoviny

Pro VZP ČR realizujeme celou řadu grafických návrhů tiskovin včetně předtiskové přípravy. Jedním z mnoha příkladů může být i pravidelná každoroční výroční zpráva pojišťovny.

Vymyslíme 
Naplánujeme 
Vyrobíme 
Funguje to 

Líbí se Vám naše práce?

Ať už potřebujete navrhnout reklamní kampaň, vymyslet originální vizuál, připravit rozsáhlý produktový katalog, vytisknout tiskoviny, označit pobočku firmy, zajistit branding společnosti, natočit hranou reklamu, vyrobit ilustrovaný animovaný spot či všechno toto zpropagovat v bannerové kampani nebo na Facebooku, kontaktujte nás.

Kontaktujte násKontaktujte nás