Jeep Marketingové materiály pro Jeep Wrangler, Avenger, Renegade, Grand Cherokee a Compass

Pro Jeep pravidelně vytváříme široké spektrum reklamních materiálů, od statických bannerů a tiskovin po dynamické animace a interaktivní HTML bannery. Naše služby zahrnují také kreativní koncepty a copywriting, které zajišťují efektivní a atraktivní komunikaci značky.

Tiskoviny pro Jeep Avenger & Roadshow Jeep

V rámci podpory propagace Roadshow Jeep jsme připravili tiskoviny pro soutěž o Jeep Avenger na víkend.

Texty a vizuály pro kampaně na sociálních sítích pro Jeep Avenger

Pro kampaň na sociálních sítích pro Jeep Avenger jsme vytvořili vizuály a poutavé texty, které zdůrazňují jedinečné vlastnosti vozu.

Návrh loga pro Jeep Academy

Pro projekt Jeep Academy, který majitele vozů Jeep edukuje, jak své vozy využívat na maximum, jsme připravili logo pro široké využití v marketingových materiálech.

Inzerce do tisku pro Jeep Compass

V rámci přípravy vizuálů pro kampaň na model Jeep Compass jsme dali dohromady také vizuál a texty pro inzerci do tištěných médií.

Vymyslíme 
Naplánujeme 
Vyrobíme 
Funguje to 

Líbí se Vám naše práce?

Ať už potřebujete navrhnout reklamní kampaň, vymyslet originální vizuál, připravit rozsáhlý produktový katalog, vytisknout tiskoviny, označit pobočku firmy, zajistit branding společnosti, natočit hranou reklamu, vyrobit ilustrovaný animovaný spot či všechno toto zpropagovat v bannerové kampani nebo na Facebooku, kontaktujte nás.

Kontaktujte násKontaktujte nás