Ministerstvo pro místní rozvoj České republiky Komunikační a marketingové služby

Marketingové aktivity pro MMR ČR, především za účelem propagace Integrovaného regionálního operačního programu. Správa sociálních sítí - Facebook, Youtube. Příprava komunikace na sociálních sítích, správa reklamních kampaní. Grafické práce včetně předtiskové přípravy. Kompletní příprava spotřebitelských soutěží. Tvorba webu.

Správa sociálních sítí – Facebook

Správa sociálních sítí. Pravidelná příprava obsahu pro Facebookovou stránku. Copywriting, příprava textů, animací a grafických vizuálů. Správa a řízení online kampaní.

Správa sociálních sítí – Youtube

Správa sociálních sítí. Pravidelná příprava obsahu pro Youtube profil IROP. Copywriting, příprava textů, animací a úprava videí. Správa a řízení online kampaní na Youtube.

Vizuální komunikace - Výstava Před a Po 2022

Grafická příprava vizuálů komunikujících celorepublikovou venkovní výstavu ukazující projekty čerpající dotace v rámci IROP. Výstava srovnává stav projektů před a po čerpání dotace na obnovu.

Grafická příprava – Kniha oceněných projektů

Grafická příprava knihy vybraných projektů, které byly podpořeny z IROP a zároveň získaly ocenění.

Návrh a design webu IROP

Připravili jsme analýzu, návrh UI a UX završený novým designem webu IROP. Samozřejmostí je plně responzibilní design.

Grafická příprava – Kniha oceněných projektů

Grafická příprava knihy vybraných projektů, které byly podpořeny z IROP a zároveň získaly ocenění.

Vymyslíme 
Naplánujeme 
Vyrobíme 
Funguje to 

Líbí se Vám naše práce?

Ať už potřebujete navrhnout reklamní kampaň, vymyslet originální vizuál, připravit rozsáhlý produktový katalog, vytisknout tiskoviny, označit pobočku firmy, zajistit branding společnosti, natočit hranou reklamu, vyrobit ilustrovaný animovaný spot či všechno toto zpropagovat v bannerové kampani nebo na Facebooku, kontaktujte nás.

Kontaktujte násKontaktujte nás